WhatsApp ile Hemen Ulaş!
0212 527 07 33 [email protected]
0
Toplam Tutar
Üyelik İşlemleri
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
HENÜZ ÜYE OLMADINIZ MI?

Üye Olun, Size Özel Fırsat ve Kampanyaları Kaçırmayın!

   
 
 
 
 
     
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
HENÜZ ÜYE OLMADINIZ MI?

Üye Olun, Size Özel Fırsat ve Kampanyaları Kaçırmayın!

İptal ve İade Şartları

İade Şartları

 

  www.sukrankoc.com web sitesindeki tüm ürünler Şükran Koç Pırlanta garantisi altındadır ve Şükran Koç Pırlanta ürünler sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünler her türlü üretim ve işçilik hatasına karşı 2 yıl süre ile ücretsiz tamir garantisine sahiptir.
 
İnternet mağazamızdan gerçekleşen satışlarda, müşterilerimiz üründen vazgeçme nedeniyle, 4822 Sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen, müşterinin 7 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeden ürünü reddetme hakkı dâhilinde iade ve değişim işlemleri yapabilir.

Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.sukrankoc.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez.


Havale ve Kredi kartı ile yapılan alışverişlerin iadesi ve iptali sonrasında ürün yada ürünlerin bedeli işlem başladıktan 3 ile 7  iş günü sonra hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerin iptali ve iadesi sonrası bedelin tarafınıza yansıması için geçecek olan süre  tamamen kullanmakta olduğunuz bankanın insiyatifindedir. Bu sürenin kısa yada gereğinden uzun olması  www.sukrankoc.com'un elinde olmayan ve etkisinin olamadığı bir durumdur.

 
Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, v.s)  iade alınamamaktadır.

 

www.sukrankoc.com 'dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Şükran Koç dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama,onarma vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişik ya da tahribat yapılan ürünler, kullanıcı hatası nedeni ile taşı düşen, ezilen, kırılan ve rengi değişen ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.
 
Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Şükran Koç Pırlanta sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaşacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getiirdiğini kabul etmiş olursunuz.
 
Garanti ile ilgili her türlü soru ve sorununuz için İletişim Formu'nu kullanarak ya da Şükran Koç Pırlanta ile iletişime geçebilirsiniz.
-->


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.