WhatsApp ile Hemen Ulaş!
0212 527 07 33 [email protected]
0
Toplam Tutar
Üyelik İşlemleri
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
HENÜZ ÜYE OLMADINIZ MI?

Üye Olun, Size Özel Fırsat ve Kampanyaları Kaçırmayın!

   
 
 
 
 
     
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
HENÜZ ÜYE OLMADINIZ MI?

Üye Olun, Size Özel Fırsat ve Kampanyaları Kaçırmayın!

Hakkımızda


  Şükran Koç Pırlanta,
 

 Her şirketin bir kuruluş hikayesi vardır. Bizim hikayemiz Şükran Koç Altınay'ın  pırlanta eğitimini Belçika Antwerp'te alan ilk bayan pırlanta uzmanı olmasıyla başlıyor.​  Yıllardan beri kararlı bir yol izleyerek yerli ve yabancı müşterilerine özel ve farklı pırlanta ürünlerle takı sahibi yapması, nereden aldınız sorusunuz cevabı ''Şükran Koç Pırlanta & Alyans'' olarak karşımıza çıkmaktadır.
Kuyumculukta özellikle kaliteli ürün ve uygun fiyat politikasını benimserken, müşteri memnuniyetini  en önemli prensibi olduğunu vurgulayan Şükran Koç Altınay, müşterilerinden gelen özel siparişleri en uygun fiyat ve zaman avantajı ile hazırlamaktadır.
  ''Şıklığını altın ve pırlanta ile tamamlamak isteyenlerin yolu Kapalıçarşı'da Şükran Koç Pırlanta'dan geçer''düşüncesinde olanlar her geçen gün artıarak takı ve tasarıma yeni bir yön vermiştir.
Bir bayanın tasarım takısını en iyi, kullanan, takan, taşıyan bayan tasarım yapar diyen  Şükran Koç Altınay bunu 30 senelik bilgi, tecrübe  ve deneyimleri ile en doğru takınızı ve hediyenizi almanızda ekibiyle birlikte size yardımcı  olacaktır.
   Her takıyı her yerde alabilirsiniz. Ancak doğru takıyı, doğru tasarımı, doğru kalite ve fiyatı alabileceğiniz yer Kapalıçarşı mağazamız ve e-ticaret sitemiz olduğunu  bilmenizi isteriz..

    Şükran Koç Pırlanta'nın  amacı; ilkelerine bağlı, doğru ve güvenilir ticaret yaparak bu ülke yararına hizmetler üreten bir kurumsal işletme olarak varlığını her daim devam ettirebilmektir.

Her soru ve isteklerinize cevap verebileceğimiz gibi her türlü önerilerinize de açık olduğumuzu bildirmek isteriz..

Sizi Şükran Koç Altınay olarak mağazamıza bir kahve içmeye bekleriz..

İçiniz rahat olsun.

Saygılarımızla...


Şükran Koç ALTINAY

 
-->


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.